ART P

Czym jest ARchiTektura Przestrzeni?

To sztuka kreowania naszego otoczenia, ponieważ przestrzeń, która nas otacza, zależy tylko od nas samych. To czym ona się charakteryzuje ma wpływ na nasze samopoczucie, na to jak nas inni odbierają. Nieważne czy jest to nasz dom, biuro czy fabryka.

Warto zastanowić się jak można poprawić swoje najbliższe otoczenie. Sprawić, by stało się bardziej funkcjonalne. Zawsze możemy skorzystać z profesjonalnej pomocy architekta – co polecamy i zapraszamy do współpracy. Jeżeli jednak sami chcemy stworzyć swoją niepowtarzalną atmosferę ten blog może okazać się bardzo przydatny dla wszystkich spragnionych porad w pigułce.

Siła dobrego projektu tkwi w nas i w naszej zdolności postrzegania świata za pomocą uczucia i rozumu.

pod tym stwierdzeniem legendarnego Petera Zumthora podpisujemy się obiema rękami. Dlatego pozwól sobie najpierw na doświadczenie wnętrza, a my pomożemy ułożyć Twoje emocje i pokażemy krok po kroku jak Twoje pomysły zamienić w rzeczywistość.

Każde miejsce opowiada swoją historię. Ja pomagam swoim klientom opowiedzieć ich własną.

Nazywam się Iwona Kasprzyk i pomogę Ci przejść piękną drogę do Twojego wymarzonego wnętrza.

Więcej o mnie >>>

Główne zasady projektowania, pomysły, najważniejsze zagadnienia na jakie powinniśmy sobie odpowiedzieć przy aranżacji wnętrz – czyli wszystko to o czym należy pamiętać, by osiągnąć zamierzony cel i nadać naszej przestrzeni indywidualny charakter.

zacznij już dziś i…

a następnie …