ART P

CZYM JEST

ART P?

ARchiTektura Przestrzeni to sztuka kreowania naszego otoczenia, ponieważ przestrzeń, która nas otacza, zależy tylko od nas samych. To czym ona się charakteryzuje ma wpływ na nasze samopoczucie, na to jak nas inni odbierają. Nieważne czy jest to nasz dom, biuro czy fabryka.

Najnowsze badania naukowe neuroarchitektury dostarczają nam wielu informacji na temat człowieka i jego relacji z przestrzenią, dzięki czemu możemy świadomie wpływać na nasz nastrój dzięki wnętrzom.  

dlaczego

NEURO-ARCHITEKTURA?

Neuroarchitektura to dziedzina architektury, która zajmuje się badaniem i wykorzystywaniem nauk z zakresu neurobiologii, psychologii i innych nauk o mózgu do projektowania budynków i przestrzeni.

Celem neuroarchitektury jest zrozumienie, jak nasze mózgi reagują na różne elementy środowiska i wykorzystanie tej wiedzy do projektowania przestrzeni, które są bardziej przyjazne dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia.

W ramach neuroarchitektury badane są takie kwestie jak oświetlenie, barwy, dźwięki, kształty, faktury i proporcje, aby zrozumieć, jak wpływają one na nasze zachowanie i samopoczucie.

ZAPROJEKTUJ Z NAMI

SWOJE WNĘTRZE

Warto zastanowić się jak można poprawić swoje najbliższe otoczenie. Sprawić, by stało się bardziej funkcjonalne. Zawsze możemy skorzystać z profesjonalnej pomocy architekta. 

 

Jeżeli sami chcemy stworzyć swoją niepowtarzalną atmosferę ART P może okazać się bardzo przydatny dla wszystkich spragnionych szybkich rezultatów i poprowadzenia krok po kroku do zmiany.

 

skonsultuj swoją przestrzeń

NASZA MISJA

"Siła dobrego projektu tkwi w nas i w naszej zdolności postrzegania świata za pomocą uczucia i rozumu."

pod tym stwierdzeniem legendarnego Petera Zumthora podpisujemy się obiema rękami. Dlatego pozwól sobie najpierw na doświadczenie wnętrza, a my pomożemy ułożyć Twoje emocje i pokażemy krok po kroku jak Twoje pomysły zamienić w rzeczywistość.

 

 

NAZYWAM SIĘ

iWONA KASPRZYK

Jestem absolwentką wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Poznańskiej i Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu architektonicznym, jak i aranżacji wnętrz zdobyłam pracując zarówno dla klientów w Polsce, jak i Niemczech. Od 2012 roku jestem właścicielką pracowni projektowej yv design z Wrocławia.

Swoim doświadczeniem projektowym dzielę się od 4 lat jako wykładowca kursów projektowania wnętrz.

Każde miejsce opowiada swoją historię.

Ja pomagam swoim klientom opowiedzieć ich własną.

REFERENCJE

CO O NAS MÓWIĄ...

Nie wiem, jak Pani Iwonka to robi, ale wyjmuje obrazy wymarzonego domu z głowy domowników, wrzuca je w komputer a potem urzeczywistnia wszystko i nic tylko mieszkać! 🙂 Super kontakt, świetne pomysły dobrane pod nasze potrzeby i wspaniała ekipa, która każde "nie da się" zmieniała w "zrobi się" ☺️ Z całego serca polecam!
p. Joanna
Dzięki za świetny efekt końcowy i super współpracę szczególnie w tych trudnych czasach. Polecam 😃
p. Krzysztof
Wow ciężko ubrać w słowa, jak bardzo jesteśmy zadowoleni z usług. Powiedzieć polecam, to jakby nic nie powiedzieć. Pani Iwonka od pierwszego spotkania pokazała nam że warto jej zaufać. Badanie potrzeb, od stylu, kolorów aż po fantazje 😛 Kolejne spotkania zaskakiwały nas tym jak potrafiła przełożyć na papier naszą chaotycznie określane potrzeby. Dzięki jej doświadczeniu, projekt uwzględniał szczegóły o których nigdy byśmy nie pomyśleli. Wsparcie nie kończyło się na projekcie, ale również pomogła zorganizować solidną ekipę remontową, genialnych meblarzy!!! Pomagała ze wszystkim aż do samego odbioru !! Usługi na najwyższym poziomie, warte każdej złotówki bo dzięki niej uniknęliśmy całego stresu remontowego 🙂 A trzymanie się projektu sprawiło że wizualizację zmieniły się w rzeczywistość 🙂 Polecamy i dziękujemy za cudowną współpracę.
p. Marek

POZNAJ NASZE PRODUKTY

Wspomóż swoje działania podczas realizacji naszymi pomocami i efektywnie przeprowadź inwestycje.

30 stron poradnika który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces dokonywania zmian w swoim domu.

Zaprojektuj wnętrza, które są spójne, ciekawe oraz harmonijne. Takie, które będą Cię cieszyć każdego dnia.